Akciju sabiedrība „RIKON” (Rīga, Latvija) jau 60 gadus ir viena no līderiem transportceltņa iekārtu tirgū. Uzņēmums ražo augstas kvalitātes produkciju, kurai ir liels pieprasījums: portālceltņi, kravas celtņu daļas, greiferi, satvērējrāmji, elektrotehniskās sadales. Turklāt tiek izgatavotas arī kravas satveršanas ierīces, tilta celtņu laidumi un citas metāla konstrukcijas.

A/S RIKON sniedz portālceltņu, dažādu pārkraušanas ierīču un citas ostas tehnikas montāžas, uzstādīšanas un parvietošanas pakalpojumus. Akciju sabiedrības „RIKON” pašreizējās atrašanās vieta ir Rīgas brīvostas teritorija. Tās infrastruktūra ir attīstīta un ietver dzelzceļa atzarojumu, autoceļus, 130 metrus garu jūras piestātni, celtņus ceļus, inženiertīklus.

Rūpnīcas teritorija ir 21 000 m2, kur atrodas labiekārtoti ražošanas cehi, kuru platība ir 10 000 m2. Izmantojot rūpnīcas pacelšanas iekārtas, ražošanas cehos var pārvietot līdz pat 30 t smagas kravas, savukārt atklātā laukumā - līdz 50 t.

Rūpnīcā izmanto mūsdienīgas metālapstrādes un metināšanas iekārtas, tostarp universālus metālgriešanas darbagaldus, plazmas un gāzes griešanas iekārtas ar datorvadību, tai skaitā lokšņu lokāmo darbmašīnu ar pastiprinājumu līdz 350 cs un matricas garumu līdz 6 m.

Uzņēmuma rīcībā ir pārvietojams autoceltnis KRUPP, kura celtspēja ir 125t, kā arī mobilais celtnis DEMAG ar 25 t celtspēju.

2013. gadā uzņēmuma gada apgrozījums bija aptuveni 21,5 miljonu eiro.

Mūsu uzņēmums veiksmīgi nodrošina preču piegādi no izgatavotāja līdz pircējam. Rūpnīcas produkciju eksportē uz Krieviju, Ukrainu, Gruziju, Lietuvu, Igauniju un Latviju.

Uzņēmums ir sertificēts saskaņā ar ISO 9001:2009 standarta prasībām.